REISIKORRALDAJA PALJASTAB ⟩ Põhjus, miks eestlased just sel nädalal kõige rohkem reise planeerivad (1)

Postimees Reis
, reis.postimees.ee
Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Alanud nädal on kujunenud reisikorraldamise valdkonna tippajaks, mille ajal saavad Eesti inimesed leida parimaid reisipakkumisi. Eesti ühe vanima reisikorraldaja Tez Touri hinnangul toimub just alanud nädala jooksul aktiivseim puhkusereiside soetamine, milleks ettevõte on omalt poolt ette valmistunud.

Tez Touri müügi- ja turundusjuhi Jelena Gavronski sõnul toetab turu aktiivsust nii lai pakkumine kui ka hea hind, mis jõuab alanud nädalal klientideni pakkumiste suure konkurentsi tõttu. «Kuigi edaspidi võivad hinnad kasvada, sest inflatsioon, energia kallidus ja lokaalsed majanduslikud väljakutsed annavad endast märku üle terve maailma, pakume käesoleva nädala jooksul parimaid hindu sõlmides oma koostööpartneritega erakordselt häid kokkuleppeid,» lisas ta.

Pakkumise aktiivsus ja hea hind meelitavad kohale ka reisijad, kellest paljud on juba aastate jooksul harjunud soetama reise just turismimessi pakkumiste ajal.

«Kuna nõudlust ja täpset turuolukorda on veel raske täpselt prognoosida, tagame alanud nädalal teenuste parimaid hindasid vähemalt praeguses seisus. Samas näeme juba väikest kasvu, mis võib aasta jooksul veel koguda hoogu. Just seetõttu on Eesti inimestel alanud nädalal eriti head võimalused soetada endale mõistliku hinnaga ja väga hea valikuga reis. Edaspidi ei pruugi sama pakkumine olla saadaval,» lisas Gavronski.

Tez Touri andmetel on eelmisel aastal keskmise reisipaketi hind kasvanud veidi rohkem kui 10 protsendi võrra, mis samas ei pidurdanud nõudlust.

Kommentaarid (1)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles