«Seda, et Baltikumi reisijad planeerivad taas oma puhkust pikemalt ette, võib nimetada trendiks. Järgmiseks talvehooajaks tutvustame kolme uut sihtkohta, lisaks laiendame eksootiliste reiside valikut ja pakkumisi. Reisijad tunnevad nende vastu üha suuremat huvi ja otsivad võimalusi puhkuse ning töö ühildamiseks,» ütles Novaturas grupi peadirektor Vitalij Rakovski.
Rakovski lisab, et kontserni tugevuseks on nõudluse muutuste järjepidev ja asjatundlik jälgimine ning võime neile kiiresti reageerida. Tavaliselt keskenduvad turismiturule sisenevad uued tegijad üksnes tuntumatele reisisihtkohtadele, mida pakuvad paljud, kuid meie peame oma tugevuseks oskusi, mis võimaldavad kõigepealt uusi sihtkohti tutvustada, reisimisharjumustega kohaneda ja neid isegi kujundada.
Talvehooaja uute sihtkohtadena pakuvad grupi ettevõtted nii Eestist, Lätist kui ka Leedust otselende Jordaaniasse ja Vietnami. Kliente ootavad ka juba tuntud kuurordid Egiptuses, Madeiral ja Tenerifel. Lisaks avas Novaturas Lätis ja Leedus teiste populaarsete suusasihtkohtade, Itaalia ja Prantsusmaa, kõrval ka Austria suusareisid otselendudega Salzburgi.
Eksootiliste sihtkohtade nõudlus kasvab jätkuvalt. Kokku lennutab Novaturas reisihuvilisi uuel talvehooajal koguni 12-sse eksootilisse sihtkohta, sealhulgas on Tai, Sri Lanka, Mehhiko, Bali, Maldiivid, Seišellid, Dominikaani Vabariik, Sansibar ja Vietnam. Novaturas suurendab mõnel suunal pakkumiste mahtu isegi mitmekordselt – näiteks Sansibarile kasvas pakkumine eelmise talvehooajaga võrreldes pea kolm ning Kuubale, Mehhikosse ja Seišellidele ligi kaks korda.
Uuendatud valik hotelle ja lisahüved
Varajastele planeerijatele mõeldud perioodil pakub ettevõte reisijatele võimalust broneerida uus talvehooaja puhkus või lennupilet soodsaimate lisahüvedega ning kõige laiemast sihtkohtade ja hotellide valikust.