P, 24.09.2023

Hädas mees: ma ei taha reisidel oma abikaasat pidevalt pildistada

Mona Lii Konnapere
, reporter-toimetaja
Facebook
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Üks mees jagas sotsiaalmeedias oma muret, kirjutades, et talle ei meeldi reisidel käies oma abikaasast pilte teha. Kuigi mees on olnud alati valmis naisest kauneid jäädvustusi tegema, on tal nüüd sellest kopp ees, vahendab Mirror.

Mees kirjeldas, et alati, kui nad reisil mõnda uut kohta külastavad, tahab naine, et temast kohe pilti tehtaks. Kui mees aga viisakalt oma abikaasast pilte teeb, saab ta pragada selle eest, et pildid on koledad ning mees ei pingutanud piisavalt. Mehe sõnul kestab selline protsess seni, kuni naine on piltidega rahul.

Postituse kirjutanud mees selgitas, et ta on küll palju reisinud ning armastab uute kohtade avastamist, kuid ta pole kunagi varem puhkustel pildistamisega tegelenud. Ta tunnistas, et talle meeldib viibida hetkes ning kogeda vahetult kõike ümbritsevat, kuid nüüd ei saa ta seda enam nautida.

Kirjutises ütleb mees, et ta tunneb, et jääb reisides olulistest kogemustest ilma, sest tema abikaasa jaoks on kõige olulisem kulutada aega ideaalse pildi saamisele. Kuna naine on mehe pildistamisoskusi varem palju kritiseerinud, on püüdlik mees üritanud teha paremaid pilte, et fotode tegemine liiga kaua aega ei võtaks. Siiski nimetab abikaasa neid pilte inetuteks ning mees on hakanud vaikselt kannatust kaotama.

Ta tunnistas, et ta mõistab naise soovi pilte teha, kuid kui suur pildistamine iga kord reisist märkimisväärse tüki võtab, muutub kaameraga vehkimine lihtsalt tüütuks. Mees jagas, et nad on ka postituse kirjutamise hetkel Itaalias puhkamas ning istuvad tülitsedes hotellitoas, sest mees julges lõpuks naise käitumise kohta arvamust avaldada.

Paljud lugu lugenud inimesed soovisid kohe meest aidata ning jätsid postituse alla palju kommentaare, kuidas ta naisega reisides tema pildistamise harjumust paremini taluda saaks. Üks inimene soovitas kinkida naisele selfide tegemiseks mõeldud seadeldis, millega saab telefoni pika pulga külge kinnitades iseendast kaugemalt pilte teha. Teine kommenteerija aga soovitas naisele lausa statiiv osta.

Mitmed inimesed arvasid, et mees peaks naisest tegema korraga väga palju pilte, sest siis võtab abikaasal kaua aega, et neid läbi vaadata ning mees saab samal ajal ümbrust nautida. Teised arvasid siiski, et mees peaks oma arvamuse endale hoidma ning rõõmsalt naisest pilte tegema. Üks kommenteerija hoiatas, et kui mees piltide tegemisse ükskõikselt suhtub, võib see tekitada naises tunde, et mees ei hooli temast piisavalt palju.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles