R, 24.03.2023

HUMOORIKAS ÕNNETUS ⟩ Suur matkaauto kiilus Hispaanias üllatavasse kohta kinni

Mona Lii Konnapere
, koostööpartner
Suur matkaauto kiilus Hispaanias üllatavasse kohta kinni
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Reis matkaautoga läbi Hispaania muutus ühele Suurbritannia paarile jubedaks õudusunenäoks, kui nende suur masin keset väikest küla ootamatusse kohta kinni jäi, vahendab Mirror

Lõuna-Hispaanias asuvas maalilises Sorvilanis peatudes avastas seikluslik paar, et Hispaania külad ei ole mõeldud tänapäevaste matkaautode jaoks. Väikesest külast läbisõidul olev paar üritas läbida kitsast tänavat, kuid nende suur masin jäi üsna ruttu kahe maja vahele kinni.

Kinni kiilunud matkaauto.
Kinni kiilunud matkaauto. Foto: mirror.co.uk

Auto kiilus niivõrd õnnetult tänavavahesse, et nii puksiirauto kui ka kohalik politsei pidid masina päästmiseks appi tulema. Selgus, et paar ei märganud enne tänavasse keerates silti, mis hoiatas suurte sõidukitega autojuhte küla keskust vältima. Kuigi paar soovis külakesest vaid läbi sõita, osutus nende reis palju pikemaks, sest matkaauto vabastamine võttis aega neli tundi.

Olukorra tegi keerulisemaks asjaolu, et paar ei rääkinud eriti hispaania keelt, kuid siiski suutsid kohalikud hätta sattunud turiste aidata. Politseinik selgitas, et matkaauto tõsteti tungrauaga üles ning lükati siis välja. Kohalikud arvasid, et masin oleks saanud vahest läbi sõita, kui sellega oleks sõidetud otse, kuid masinaga sõideti tänavasse väikese nurga alt ja seetõttu kiilus auto laiem tagaosa kahe maja vahele kinni.

Õnneks sai ärritunud abielupaar oma teekonda jätkata, kuigi vigastada sai nii auto kui ka ühe maja sein.

Märksõnad
Tagasi üles