R, 24.03.2023

Paar otsustas lennukis vaba istekoha saamiseks läbi viia korraliku petuskeemi

Mona Lii Konnapere
, koostööpartner
Paar otsustas lennukis vaba istekoha saamiseks läbi viia korraliku petuskeemi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Väikeste lastega reisimine on tihti üsna keeruline, eriti veel siis, kui reisimine eeldab lennukis viibimist. Paljud inimesed on seetõttu otsustanud üldse ilma lasteta reisida ja puhkusel olles neid nii palju vältida kui võimalik. Üks paar leidis aga vastuolulise nipi, kuidas lapsi vältivaid inimesi ära kasutades endale lennukis rohkem ruumi organiseerida, vahendab Mirror.

TikTokis liikuva video autor Olivia Lynne ja tema poiss-sõber olid pealtnäha kavalad ning kasutasid ära inimeste vastumeelsust laste suhtes. Videos näitab naine, kes istub vahekäigu poolsel istmel, kuidas tema akna ääres istuv kaaslane hoiab käes pampu, mis meenutab väikest beebit.

Siiski on üsna selge, et dressipluusi sisse pole mähitud laps, vaid tegemist on lihtsalt teesklusega. Trikk töötab ikkagi hästi, sest arvatavasti on just võltsbeebi põhjus, miks paari vahel olev keskmine iste tühjaks jääb.

Videot kommenteerinud inimesed peavad paari nippi väga kasulikuks ning kiidavad naise poiss-sõpra, kes hea meelega isa rolli mängib. Leidus ka neid inimesi, kes arvasid, et see trikk ei ole siiski täielikult lollikindel. Ühe kommenteerija sõnul tekitab see lihtsalt ebamugava olukorra, sest kui reisijal on ostetud pilet just paari vahel olevale istmele, ei jää midagi muud üle, kui sinna ikkagi istuda.

Teine nutikas reisija sõnas, et ta tahaks just sellisel istmel istuda, sest tihti ei taha lapsevanemad, et võõras inimene nende vahel istuks ning siis on nad valmis kas vahekäiguäärsest või aknaalusest istekohast loobuma.

@olivialynne93 The things he’ll do to keep the middle seat open on an airplane 🤣#fyp #k18results #southwestairlines #traveltiktok #middleseatistheworst ♬ original sound - Olivia
Märksõnad
Tagasi üles