P, 2.10.2022

Kes tahab ööbida keldris 293 euro eest?

reis.postimees.ee
Kes tahab ööbida keldris 293 euro eest?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Maa-alused hotellitoad on levinud Stockholmis. Helsingis on tegemis uue nähtusega ja raha küsitakse neis ööbimise võimaluse eest üsna julgelt.
Maa-alused hotellitoad on levinud Stockholmis. Helsingis on tegemis uue nähtusega ja raha küsitakse neis ööbimise võimaluse eest üsna julgelt. Foto: Kuvatõmmis Scandic Hotelsi veebilehelt

Helsingi südalinna hotell on laiendanud majutusteenuse pakkumist maa alla ja hinnad on pehmelt öeldes rabavad...

Soome pealinna üheks tuntuimaks hotelliks olev Scandic Marski on rajanud veel 55 tuba endisesse garaaži, tänu millele on hotelli tubade arv kasvanud 363 peale. Ainus miinus: neil tubadel ei ole akent. Veel üks miinus? Ehk see, et hinnad on üsna samas suurusjärgus aknaga numbritubade omadega ning osadel päevadel suisa röögatud. Näiteks ööl vastu 21 septembrit maksaks maa all olevas Double Cabin´is majutumine kahele reisijale 293 eurot (kui valida hinnatüüp, mis lubab broneeringust taganeda). Üksik reisija, kes kuulub Scandicu lojaalsusprogrammi ja valib mittemuudetava hinna, pääseks maa alla vaid 232 euro eest. Enamustel päevadel on hinnad siiski veidi odavamad, alates näiteks täna vaid 142 eurost. 

Positiivseks asjaoluks on, et keldritoad ei ole väiksed: pindala kõigub 26 ja 37 ruutmeetri vahel.

Maa-aluseid tube reklaamitakse kui varjupaika suurlinna sagina eest. 

Märksõnad
Tagasi üles