K, 1.02.2023

Kopenhaageni lennuväljal ajas lennuk tossu ja vingu välja. Pardal olev eestlanna: väga loodan, et jõuame nüüd tervelt Riiga

Aimar Altosaar
, ajakirjanik
Kopenhaageni lennuväljal ajas lennuk tossu ja vingu välja. Pardal olev eestlanna: väga loodan, et jõuame nüüd tervelt Riiga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Lennuk Kopenhaageni lennuväljal. Taamal teine lennuk maandumas.
Lennuk Kopenhaageni lennuväljal. Taamal teine lennuk maandumas. Foto: MADS CLAUS RASMUSSEN/AFP/Scanpix

Kuigi Anni Koppel alustas pärast puhkust Portugalis koos kolmeaastase tütrega Lissabonist koduteed juba 20. juuli hommikul, oli ta täna kell 11.45 alles Kopenhaageni lennujaamas.

Koppeli jutu järgi olevat nende lennuki konditsioneeril mingi pisidetail rikki läinud – kuumenes üle ning põhjustas tossu ja vingu. «Oli vist ikka korralik jama, aga meile tehti asi natuke väiksemaks,» rääkis naine Postimehele. «Lennuk oli juba lennuväljal päris paksu tossu täis, see juhtus kiirendamise ajal. Siis lennuk pidurdas ja sõitis rahulikult terminali juurde tagasi. Olukord polnud väga hull, väljusime ikka uksest.»

Mis kompanii lennukiga tegemist oli, Koppel öelda ei soovinud. Ta lisas, et on nüüdseks juba mitu päeva teel olnud, et lõpuks Riia lennujaama ja sealt edasi juba autoga koju jõuda.

Märksõnad
Tagasi üles