Tallink uuendab oma perekajuteid hülgeteemalisteks

reis.postimees.ee
Copy
Foto: Kuvatõmmis Tallinki kodulehelt

Täiustati ka alates 2021. aastast müügil olnud elamuspaketti lastele.

Alates juulikuu esimestest nädalatest saab Stockholmi liinil sõitva Baltic Queeni ja Helsingi marsruudil seilava Silja Europa pardal majutuda Hüljes Harri perekajutitesse. Tallinki pressiesindaja Katri Link sõnas, et Hüljes Harri kajutid tulevad sarnases stiilis olemasolevate Muumin perekajutitega, kuid uute kajutite seintel hakkavad joonistused kardinatel, voodikatetel ja patjadel olema muumide asemel Hüljes Harrist inspireeritud. 

Tallinki sõnul on Hüljes Harri kõneleda oskav hüljes, kes peatab ühel hilisel õhtutunnil lehvitades Stockholmi sõitva laeva ja hüppab varmalt paati, millega kapten ja kaks meremeest looma seisundit kontrollima tulevad. Selgub, et hüljes on alati tahtnud vaadata, mis elu reisilaeval elatakse ning nii jääb seiklushimuline loivaline laevale pikemaks, demonstreerides reisijaile oma sukeldumiskunsti pallimeres. 

Foto: Kuvatõmmis Tallinki kodulehelt

Lisaks maskotthülgega kohtumisele pakub Tallink alates 2022. aasta suvehooajast igas vanuses lastele ja noortele FriendSHIP käepaela, mida saab osta reisi broneerides või laeva infoletist. FriendSHIP komplekt sisaldab kirja kaptenilt, üht toodet Kapteni Kingitus tootevalikust pardapoes, laevaraha väärtusega 10 eurot (mida ei saa kasutada Burger Kingi söögikohtades), ühekordset tasuta sissepääsu saunakeskusse juhul, kui last saadab enda teenuse eest maksnud täiskasvanu (v.a. Tallinna-Helsingi liini kiirlaevadel) ning Aarete jahi mängu, milles koos sõpradega saab mõistatuste ja kaardi abil laevast aaret otsida (v.a. Tallinna-Helsingi liini kiirlaevadel). FriendSHIP pakett maksab 18.90 eurot enamikul Tallinki laevadel ja 16.90 eurot Tallinna-Helsingi liini kiirlaevadel. Mõlemad hinnad on veel 2 eurot soodsamad ClubOne'i liikmetele.

Rohkem reisilugusid leiab lehelt reis.postimees.ee.

 
 
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles