ROOTSI KUTSUB Tallink pani paika Gotlandi reisigraafiku

reis.postimees.ee
Copy
Silja Europa võib võtta korraga peale üle 3000 reisija.
Silja Europa võib võtta korraga peale üle 3000 reisija. Foto: Konstantin Sednev

Tallink korraldab südasuvel kuus reisi Gotlandile. Kes Rootsi juba varem minna tahab, saab seda Tallinn-Stockholm liini taastumiseni teha, aga läbi Soome soodsa ühendushinnaga.

Reisid Gotlandile toimuvad Tallinast 3., 10., 17., 24. ja 31. juulil ning 7. augustil hiiglasliku Silja Europaga. Sõit läheb üllatavalt kiiresti: väljumine Tallinnast on kell 20 õhtul ning juba kell 9 järgmisel hommikul ollakse rooside linnana tuntud keskaegse atmosfääriga Visbys. Tagasireis algab 20.30 ning laev saabub Tallinna järgmisel hommikul kell 11.45.  Autoteki aluses aknata C-klassi kajutis maksaks imeline merereis näiteks 31. juuliks 170 eurot kuni neljale inimesele, autoteki pealses aknata B2 klassi kajutis alates 215 eurost kahele ning alates 296 eurost neljale. Hinnad on mõistagi dünaamilised ja muutuvad sõltuvalt laeva täituvusest.

Visby kruiiside hinnad 31. juuliks. Hinnad võivad ajas muutuda.
Visby kruiiside hinnad 31. juuliks. Hinnad võivad ajas muutuda. Foto: Kuvatõmmis Tallinki kodulehelt

Kuni Baltic Queeni naasmiseni Tallinn-Stockholm liinile 18. veebruaril pakub Tallink võimalust reisida Stockholmi läbi Helsingi (sellel liinil opereerib Tallink kuni märtsi lõpuni küll vaid Silja Symphony laevaga, mistõttu reise pole iga päev) või ka läbi Turu, kus on suudetud igapäevast laevaühendust säilitada. Kui laevasõit üle Soome lahe on 48 tunni sees Rootsi reisist, on koodiga CONNECT SILJA võimalik läbi kontaktikeskuse saada laevapilet Eestist Soome ja tagasi vähemalt 20 protsenti tavahinnast soodsamalt.

Ühendusreisi tingimused.
Ühendusreisi tingimused. Foto: Kuvatõmmis Tallinki kodulehelt

Rohkem reisilugusid leiab lehelt reis.postimees.ee.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles