L, 25.03.2023

SIIAM KUTSUB ⟩ Palju häid lennupakkumisi Taisse igale maitsele

Reisile.ee
Palju häid lennupakkumisi Taisse igale maitsele
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Phuketi tänavatoidumüüjad pidid mullu sügisel leppima väheste ostjatega. Aga toidud on Tais endiselt head.
Phuketi tänavatoidumüüjad pidid mullu sügisel leppima väheste ostjatega. Aga toidud on Tais endiselt head. Foto: Mai Loog

1. veebruarist laseb Tai turiste taas maale Test&Go skeemi raames ja ühest Eesti naaberriigist saab Kagu-Aasia armastatud sihtkohta lennata väga heade hindadega.

Kes otsib soodsaid lennukipileteid Taisse ja teab, et paberite korrasoleku taha reis ei jää, võib leida väga ahvatlevaid lennupakkumisi Taisse Stockholmist. Näiteks saab 4. veebruaril lennata Phuketile TUI otselennuga vaid 238 euro eest, kusjuures hind on edasi-tagasi reisile. Tagasi Stockholmi pääseb nii soodsalt 19. veebruaril.

Foto: Kuvatõmmis Skyscanneri kodulehelt.

Kuni juuni lõpuni saab Stockholmist väga soodsalt Bangkokki ka Star Alliance lendudega: Swissi, Austriani ja Lufthansa edasi-tagasi turistiklassi lennud algavad 338 eurost. Kuupäevade valikuvõimalus on suur, kuid tasub meeles pidada, et nii-öelda Light hinnatüübi piletid ei pruugi automaatselt sisaldada äraantavat pagasit.

Foto: Kuvatõmmis Lufthansa lehelt.

Kes hindab stiili ja mugavust ning tahab reisile võtta kaasa kaks kohvrit, võib aga tunda huvi äriklassi hindade vastu, mis Rootsist lennates samuti märksa madalamad kui Eestist. Näiteks Air France ja KLMi edasi-tagasi äriklassi lennud Bangkokki saab teatud päevadeks kätte vaid 1015 euroga. 

Rohkem reisilugusid leiab lehelt reis.postimees.ee.

Foto: Kuvatõmmis Google kodulehelt.
Märksõnad
Tagasi üles