R, 22.09.2023

Kaval viis, kuidas lennusaatjad ebaviisakatele reisijatele kätte maksavad

Reisile.ee
Facebook
Comments
Foto: Sergei Butorin / PantherMedia / Scanpix

Lennusaatjad peavad silmitsi seisma paljude ebameeldivate asjadega. Pahurad reisijad, hilinevad lennud ja pikad töötunnid – kõigest hoolimata soovitakse näha naeratust nende näol ja viisakat käitumist.

Naeratus näol aga ei tähenda, et neil poleks võimalust enda eest seista ning ebameeldiva käitumise eest kätte maksta. Nimelt on lennusaatjatel väga kaval viis ebaviisakate klientide karistamiseks.

Endine lennusaatja Shawn Kathleen avaldas selle ka meile. Nimelt kui ebameeldiv reisija tellis Kathleenilt joogi, siis pani ta topsi ääreni jääd täis, mistõttu reaalselt tellitud jooki mahtus sinna väga väheses koguses.

Naise sõnul on see süütu taktika, sest enamik reisijaid seda ei märka. Vahe on aga siis, kui reisijal on suur janu või ta pidi selle joogi eest maksma, sest tegelikult saab ta ju ainult topsitäie jääd.

See on muidugi ainult üks lennupersonali taktikatest, kuidas reisijatele kätte maksta. Palju kasutatakse ka võimu näitamist läbi selle, et lihtsalt ignoreeritakse ebameeldivaid kliente, kirjutab Mirror.

Seetõttu tasub lennusaatjatega alati sõbralik ja viisakas olla, isegi siis kui lennuk hilineb või on mõni muu olukord, mis tekitab frustratsiooni. Pealegi, enamikul kordadel ei ole lennusaatjad süüdi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles