N, 8.06.2023

Hotell ainult ühe toa, kolme baari ja viskit täis joogiautomaadiga

Reisile.ee
Facebook Twitter
Comments
Foto: Paul Davey / SWNS.com / Scanpix

Armastad viskit, aga vihkad inimesi? Napoleoni hotell Londonis on tõenäoliselt sinu unistuste sihtkoht.

Ühe sviidiga hotell on juba koduks kolmele viskiga täidetud baarile, nüüd lisandus ka viskit täis joogiautomaat, mis pakub antud joogi erinevaid sorte. Masin on pärit ettevõttelt Whisky-Me, mis veab omapäraste pakenditega viskit klientidele iga kuu koju kätte, kirjutab Travelandleisure.com.

Kui sa automaadist viskit juua ei soovi, siis võid seda nautida ka näiteks hotellis olevas Black Rock baaris, istudes 5,5 meetrise tammepuidust laua taga.

Lisaks Black Rock baarile, mis pakub klientidele viskisid nii Jaapanist, Iirimaalt, Soomest, Prantsusmaalt kui ka mujalt, asub hotellis veel kaks baari. Nende baaride nimed on Devil’s Darling ja Sack.

Hotelli ainukeses toas on näiteks Wifi, Spotify muusikavalik, LED televiisor, kohviaparaat ja minibaar. Aga kõige suurem pluss toa juures on teeninduslift, mis toimetab toidud ja joogid otse tuppa.

Külaline peab lihtsalt saatma soovide nimekirja liftiga alla ning seejärel saadetakse talle asjad üles. Kogu tegevuse käigus ei tule külalisel kellegagi otse suhelda ning ta ei pea toast lahkuma. Toa hind algab 200 eurost öö kohta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles