N, 7.12.2023

Estonian Air muudab lennule registreerumise korda

Stinne Loo
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Moskvast, Peterburist või Kiievist lendu alustav Estonian Airi reisijal on edaspidi valida, kas maksta lennujaamas check-in' i eest 10 eurot või teha seda ise tasuta.

Eco ja Light piletiga reisijatele jääb endiselt ka tasuta lennule registreerimise võimalus kas firma kodulehel või automaatse check-in'i näol, teatas Estonian Air.

Estonian Airi kodulehel saab check-in' i teha 36 tundi kuni 45 minutit enne plaanipärast väljumist kõigile Estonian Airi lendudele.

Automaatse check-in' i tellimiseks tuleb pileti ostmise käigus sisestada reisija mobiiltelefoni number. Telefoninumbri saab hiljem broneeringusse lisada Estonian Airi kodulehel «Minu ostude» kaudu. Automaatse check-in'ikorral saadetakse reisija mobiiltelefonile automaatselt lennule registreerumise kinnitus koos pardakaardi lingiga lennule eelneva päeva õhtul.

Samas peavad Kiievist, Moskvast ja Peterburist lendu alustavad reisijad arvestama sellega, et lennujaama piiri- ja turvakontrollis nõutakse prinditud pardakaardi esitamist. Reisijad, kellel on check-in Estonian Airi kodulehel tehtud, kuid puudub võimalus pardakaardi trükkimiseks, saavad trükitud pardakaardi tasuta lennujaama check-in'i lauast.

Tasuta saavad endiselt check-in'i lauas registreeruda ka Flex ja Business piletiga reisijad SAS EuroBonus plaatinumkaardi omanikud, reisijad, kelle lend on tühistatud ja asendatud teise lennuga ning grupitellimusega ja erivajadustega reisijad.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles